Luăm un avion @ Dăruiește ziua ta ~ 2024

Prin Galantom îți poți îndemna prietenii care vor să iți cumpere un cadou de ziua ta de naștere sau de nume să facă, în schimb, o donație pentru o cauză. Fă-ți pagina pentru a-ți dărui ziua pe ziuata.galantom.ro!

Luăm un avion @ Moș Crăciun Galantom ~ 2023

Galantom îți propune să îți donezi cadourile și să fii tu Moș Crăciun și Moș Nicolae pentru cei la care Moșul nu ajunge. Fă-ți pagină de Moș Galantom pe dar.galantom.ro!

Luăm un avion @ OTP Charity Tour ~ 2023

Între 19-21 mai, pedalăm împreună pe drumul spre roz la OTP Charity Tour! Dacă ești pasionat de ciclism, înscrie-te la eveniment până pe 30 aprilie și, alături de Asociația Blondie, hai să susținem zborul copiilor din România care au nevoie de operații de urgență.

Luăm un avion @ Dăruiește ziua ta ~ 2023

Luăm un avion @ 30 Day Fundraising Challenge ~ 2022

Nu ești neapărat un sportiv pasionat, ziua ta de naștere a trecut, nu ai o provoare personală pe care să o folosești pentru a promova o cauză, dar vrei să ajuți organizând propria ta campanie de fundraising pe o perioadă determinată pentru cauza în care crezi.

Luăm un avion @ Dăruiește ziua ta ~ 2022

Pink Halloween ~ 2021
Pink Halloween se sărbătorește pe 25 octombrie și este un eveniment inventat de Asociația Blondie. Știi de ce? Pentru că dacă Halloween-ul ade
Luăm un avion @ Un obicei Galantom - 30 day Challenge ~ 2021

Te provocăm ca timp de 30 de zile să renunți la un obicei care nu îți face bine, sau să încerci să adopți unul care îti face bine și, în același timp să faci și tu bine altora, sprijinind o cauză caritabila. Îți vei îndemna prietenii să te susțină donând și, în felul acesta, vei avea o motivație puternica în plus ca să îți duci provocarea până la capăt. După 30 de zile este mult mai probabil că această încercare să devină un obicei bun.

Luăm un avion @ Dăruiește ziua ta ~ 2021

Prin galantom.ro îți poți îndemna prietenii care vor să iți cumpere un cadou de ziua ta să facă în schimb o donație pentru una dintre cauzele beneficiare cu care rezonezi.

Luăm un avion @ Daruieste ziua ta ~ 2020