ANA Moscalu - Asociatia Blondie

66.5% Complete

Am acceptat provocarea de a alege sa imi donez ziua de nastere pentru o cauză bună!

Am ales să susțin astfel o cauză care are nevoie de sprijin.

"La multi ani" pentru mine anul acesta inseamna sa ajut, stiu ca am persoane langa mine si foarte multi prieteni care o sa-mi fie aproape in aceasta campanie!

Asadar, La multi ani = donatie!

Nu conteaza suma, conteaza ca ne unim fortele si ne amintim cu drag de ziua mea de nastere!

Lasă-mi un mesaj de încurajare și fă și tu o donație pentru proiectul ales de mine. Pentru că lumea devine mai bună acolo unde-s mai mulți oameni generoși.

Îți mulțumesc din inimă că ești lângă mine!

Va pup !

Denisa Moscalu