Cristina Florea - Asociatia Blondie

100 RON Target

Anul acesta am invatat ca nimic nu e mai frumos decat sa imparti bucuria cu cei care au nevoie de ajutor. Asadar, am hotarat ca acum sa imi daruiesc ziua de nastere unei cauze speciale si dragi mie.

Cel mai frumos dar pe care mi-l poți face este sa fii alaturi de mine si, in loc sa imi faci un cadou, sa donezi banii catre acesta cauza.

Impreuna suntem mai puternici si mai buni!

Caravana Blondie

Anul trecut, in Romania, 1215 copii au murit inainte de a implini varsta de 1 an. Jumatate dintre ei proveneau din sarcini complet nemonitorizate si in doar 10% din cazuri, ingrijirea prenatala s-a facut complet.

G.

19 Aug 2021
La multi ani, Cris! Sa fii iubita!

Mariana

La mulți ani, Cristina! Sa ai o viata minunata! 🤗